Om oss

Om oss

Vi är ett dedikerat team som jobbar tillsammans för nöjdare patienter, genom kontakter i vården och genom direktkontakt med patienter. 

Våra produkter är noga utvalda och vårt fokus ligger på att utveckla sjukvården inom områdena gynekologi, operation och infusion.

Vision

Att med hjälp av nya produkter och professionella medarbetare sprida kunskap om bra medicintekniska produkter som ger nöjda kunder och patienter.

Vilka är vi?

Company team

Ann Strålman

VD

Mob: +46(0)70 620 88 80 

E-mail: ann@solann.se

Company team

Thomas Bäckström

Produktspecialist

Mob: +46(0)70 620 87 50 

E-mail: thomas@solann.se

Company team

Sebastian Streijffert

Inköp/Sälj

Tel: +46(0)8 583 560 60 

E-mail: sebastian@solann.se

Company team

Pontus Wahlsten

Orderadministratör

Tel: +46(0)8 583 560 60 

E-mail: pontus@solann.se

Company team

Yessica Avalos

Kvalitets- & Ekonomiassistent

Tel: +46(0)8 583 560 60 

E-mail: yessica@solann.se

Company team

Alexander Joel

Administratör

Tel: +46(0)8 583 560 60 

E-mail: info@solann.se

Company team

Erik Strålman

Produktspecialist

Tel: +46(0)70 091 97 97

E-mail: erik@solann.se

Company team

Linda Strålman

Marknadsföring

Tel: +46(0)70 541 65 75 

E-mail: linda@solann.se

Vi överensstämmer helt med GDPR-lagarna. Vi lovar därför att skydda dina uppgifter och att värna om din integritet.